Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wysyłka

CZAS WYSYŁKI

 Wysyłka od 24h - do 3 pierwszych dni roboczych nie licząc dnia zakupu od momentu zaksięgowania wpłaty na konto lub zgłoszenia życzenie wysyłki za pobraniem.

W praktyce w większości przypadków udaje nam  się realizować zamówienia  już nazajutrz po zaksięgowaniu przelewu  , co nie dotyczy oczywiście licytacji piątkowych ,  dni ustawowo wolnych od pracy.  

ODBIÓR OSOBISTY. 

  24-160 Wąwolnica, ul.Rynek 26

INNE INFORMACJE DOTYCZĄCE WYSYŁKI 

a) SPOSÓB PAKOWANIA LISTY EKOMONICZNE/PRIORYTETOWE najczęściej pakowane są w koperty bąbelkowe , co wiąże się z możliwością uszkodzenia (zniszczenie opakowania itp.)   

REKLAMACJE SKŁADAMY PO 14 DNIACH OD DNIA NADANIA W PRZYPADKU USZKODZENIA LUB UBYTKU W LISTACH NALEŻY SPORZĄDZIĆ BEZPOŚREDNIO PRZY PRZYJĘCIU  PROTOKÓŁ SPORZĄDZONY PRZEZ POCZTĘ  JESTEŚMY BEZRADNI JEŚLI NIE POSIADAMY   W/W DOKUMENTÓW lub ZWRÓCIĆ PRZESYŁKĘ NADAWCY

Dlatego też zalecamy wysyłkę paczką pocztową lub e-przesyłką. Przesyłki te są bardzo starannie zabezpieczane.  

Koszt e-przesyłki jest tańszy od listu priorytetowego !!!   

b) W przypadku wysyłki na inny adres, prosimy o skorzystanie z formularza  c) Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostarczaniu przesyłek spowodowane zaniedbaniami ze strony Poczty Polskiej. Generalnie przesyłki priorytetowe realizowane są w ciągu od dwóch do czterech dni roboczych, przesyłki ekonomiczne, nawet do 10 dni. Po tym okresie należy udać się do Urzędu Pocztowego, następnie skontaktować z nami.  

Jeżeli paczka nie dojdzie do Nadawcy w ciągu 14 dni

-składamy stosowne pismo reklamacyjne w tej sprawie.   

d) W przypadku błędów i niedociągnięć z naszej strony ,co bardzo, bardzo rzadko, ale się zdarza– np.: przeoczenie wpłaty od kupującego i związane z tym opóźnienie czy też wysyłka innego towaru itp.

ZAWSZE rekompensujemy  straty kupującego. 

 

pixelpixelpixel