Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Termometry

( ilość produktów: 5 )

Termometry powinny stanowić podstawowe wyposażenie w mieszkaniu. Dzięki tym prostym, lecz skutecznym urządzeniom można rozpoznać niepokojące sygnały dotyczące pogorszenia się stanu zdrowia. W końcu temperatura ciała dużo mówi o aktualnej kondycji organizmu i potrafi zasygnalizować, że konieczna będzie wizyta u specjalisty. Tym bardziej istotne jest, aby termometry medyczne podawały miarodajne i rzetelne wyniki. Takie pomiary gwarantują urządzenia dostępne w naszym sklepie. Posiadamy sprzęty bogate w dodatkowe funkcjonalności.

Sprawdzone i skuteczne modele bezrtęciowe

Lata mijają, a klienci naszego sklepu wciąż chętnie sięgają po klasyczne, gdy idzie o sposób działania, ale nowoczesne w zakresie funkcjonowania, termometry bezrtęciowe. Pod tym terminem kryją się urządzenia o szklanej obudowie. Ich wnętrze wypełniono stopami nietoksycznych metali, bezpiecznych zarówno dla człowieka, jak i środowiska. Zapewniają precyzyjny pomiar poziomu ciepła. Wystarczy włożyć produkt np. do ust lub pod pachę i odczekać krótką chwilę. To higieniczna forma mierzenia temperatury, ponieważ po wszystkim termometry do ciała łatwo wyczyścić. Dostarczamy wodoodporne akcesoria, funkcjonujące w zakresie od 35, do 42 stopni Celsjusza. Ze względu na niewielki rozmiar pozostają łatwe w przechowaniu.

Klasyka z dodatkiem nowoczesności - termometr elektroniczny

W polskich domach modele bezrtęciowe stosuje się często zamiennie z wersjami elektronicznymi, dostępnymi w wielokolorowych obudowach. Korzystanie z obydwu termometrów jest dość podobne z punktu widzenia użytkownika. Różnią się one jednak sposobem mierzenia temperatury. Nie zagłębiając się w szczegóły, warto zapamiętać, że elektroniczne produkty są bezpiecznie oraz bardzo wygodne. Polecamy je chociażby w przypadku najmłodszych domowników, ponieważ dokonują szybkich i precyzyjnych pomiarów. Świetnie wywiążą się ze swojej funkcji tysiące razy, pozwalając odczytać wynik za pomocą czytelnego ekranu. Poza tym, w przypadku niepokojących parametrów, medyczne termometry elektroniczne powiadomią dźwiękiem o występującej gorączce.

Prawdziwa rewolucja - bezdotykowe mierzenie temperatury

W każdej dziedzinie spotkamy się z produktami o dużym stopniu innowacyjności. Jeśli chodzi o termometry, są nimi urządzenia pozwalające na pomiary bezdotykowe. Komfort, jaki zapewniają, jest bardzo duży. Wystarczy nakierować akcesorium na czoło, wcisnąć przycisk i w czasie rzeczywistym przekonać się o temperaturze danej osoby lub wskazanej cieczy. Prawidłowe pomiary ułatwia sensor odległości. To w 100% higieniczny sposób na przeprowadzenie badania. W ten sposób bezproblemowo sprawdzą Państwo kondycję nie tylko dorosłych domowników, ale także dzieci. Termometry bezdotykowe do mierzenia temperatury stale zyskują zwolenników, stając się pierwszym wyborem coraz szerszego grona klientów.

Urządzenia sprawdzone przez specjalistów

Wierzymy, że termometry medyczne muszą spełniać najbardziej rygorystyczne normy, dlatego w katalogu umieściliśmy jedynie produkty posiadające odpowiednie atesty. Nie idziemy na ustępstwa, ponieważ jeden stopień Celsjusza to niewiele, jeśli chodzi o pogodę za oknem, ale bardzo dużo, gdy mówimy o temperaturze ciała. Dokładamy wszelkich starań, aby w Państwa ręce trafiały wyłącznie najlepsze urządzenia, przetestowane wcześniej przez branżowych ekspertów. Mowa nie tylko o wysokiej dokładności pomiarów, lecz także wytrzymałości produktów oraz ich odporności na uszkodzenia. Wystarczy zamówić i przetestować którykolwiek z oferowanych termometrów, żeby przekonać się o ich ponadprzeciętnym standardzie wykonania.

pixelpixelpixel