Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria do tabletek

( ilość produktów: 8 )

Każdy w życiu miał do czynienia z lekami w formie tabletek, które trzeba przyjmować systematycznie. Często w czasie choroby konieczne jest zażywanie nawet kilku preparatów, dawkowanych w różnych ilościach, o odmiennych godzinach. Nierzadkie są sytuacje, gdy tabletki przyjmuje się przez wiele lat w związku z przewlekłymi schorzeniami np. nadciśnieniem. W jednym i drugim przypadku sprawdzą się specjalne pojemniki na lekarstwa. Dzięki nim łatwo wydzielą sobie Państwo dawki leków, co znacznie ułatwi oraz przyspieszy proces ich przyjmowania.

Kasetki jednodniowe lub tygodniowe

W sklepie przygotowaliśmy pojemniki na lekarstwa o różnej konstrukcji. Te najprostsze mają jednodniowy charakter, czyli pozwalają zaplanować przyjmowanie tabletek w ciągu 24 godzin. To stosunkowo niewielkie produkty bazujące na prostokątnej budowie. Zostały podzielone na cztery przegródki: rano, południe, wieczór, noc. Dla ułatwienia producenci rozpisują także przedziały godzinowe, przypisane do poszczególnych pór dnia. Alternatywę stanowi tygodniowa kasetka na tabletki. W tym przypadku akcesorium wystarczy uzupełnić raz na tydzień, a następnie pamiętać jedynie, aby po nie sięgnąć. Zapewniamy bardzo praktyczne modele, sprawdzone wielokrotnie w codziennym użytkowaniu. To produkty pozytywnie oceniane przez klientów.

Wygodne w obsłudze

Dostarczamy pojemniki na tabletki wyposażone w proste zabezpieczenia. Poszczególne przegrody posiadają przeźroczyste wieczka. W ten sposób widać zawartość kasetki, ale jednocześnie leki pozostają zabezpieczone przed przypadkowym wysypaniem się. Co ważne, zamknięcia są zatrzaskowe, a więc przechylenie akcesorium nie powinno stanowić problemu. Pojemniki na lekarstwa stanowią atrakcyjną opcję dawkowania leków zarówno dla dorosłych osób, jak i młodych domowników, którzy mają często problemy z systematycznością. Co ważne, akcesoria są również wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia. Przez wiele lat skutecznie będą wywiązywać się ze swoich zadań. Mogą stanowić prezent dla bliskich, stając się wyrazem troski o ważne osoby.

Przydatne akcesoria

Zdecydowanie polecamy Państwu pojemniki na tabletki, ale zachęcamy również, aby przyjrzeć się pozostałym akcesoriom znajdującym się w katalogu. Proponujemy np. przecinarkę do leków. Dzięki niej uzyskasz dawkę adekwatną do wskazań lekarza. Co ważne, akcesorium posiada specjalną przegródkę. Da się w niej przechować przecięte tabletki. Obsługa urządzenia jest szybka oraz komfortowa. Poza tym sprzedajemy zestawy do pobierania próbek kału do analizy. To bardzo higieniczny produkt o dużym stopniu innowacyjności. Nasze towary, poczynając od kasetek na tabletki, a kończąc na przecinarkach, dostarczamy bezpiecznie zapakowane we wskazane miejsce. Zamówią je Państwo bez wychodzenia z domu.

Atrakcyjne ceny za produkty

Na pierwszym miejscu stawiamy praktyczne aspekty, jakimi mogą pochwalić się pojemniki na tabletki. W drugiej kolejności do katalogu wybieramy akcesoria o maksymalnie solidnym wykonaniu. Wiele uwagi przykładamy również do ceny produktów. Skutecznie udowadniamy, że wysoka jakość oraz funkcjonalność może iść w parze z atrakcyjnymi cenami. W EKOPTEKA kupią Państwo towary w kosztach przyjaznych dla portfela, które zadowolą nawet wymagające osoby. Kasetka na tabletki z pewnością będzie dobrym wyborem. Zachęcamy, aby przyjrzeć się również pozostałym produktom znajdującym się w naszym asortymencie. W razie potrzeby chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz pomożemy dobrać odpowiednie preparaty.

pixelpixelpixel