Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dezodoranty

( ilość produktów: 24 )

Pocenie się u wielu z nas powoduje dyskomfort, ale dotyczy każdego człowieka, choć w różnym stopniu. Jedni pocą się bardziej, drudzy mniej. Zwykle towarzyszy temu nieprzyjemny zapach. Jeśli nawet zazwyczaj nie jest on zbyt intensywny, warto stosować antyperspiranty. Wiele z nich ma ładny zapach, który zwalcza ten naturalny. To produkty przede wszystkim dla osób z problemem nadmiernej potliwości, ale rekomendowane każdemu.

Antyperspirant w różnej formie

Każdy z nas ma inne potrzeby i upodobania. Producenci antyperspirantów wychodzą nam naprzeciw, tworząc różne produkty. Każdy antyperspirant dostępny w EKOPTECE jest inny, ale każdy równie skuteczny. Klient może więc wybrać dowolny zapach i formę antyperspirantu, jaka mu odpowiada, nie ryzykując utraty jakości. Antyperspiranty w sztyfcie aplikuje się bezpośrednio na skórę. Są one skuteczne i bezpieczne - jeśli tylko nie mamy problemów skórnych i podrażnień. Takie samo działanie wykazuje antyperspirant w sprayu, czyli dezodorant. Ten nanosi się z odległości, jednak nadal niewskazane jest używanie go na podrażnionej i wrażliwej skórze.

Czy antyperspirant może stosować każdy?

Osoby z chorobami skóry muszą zachować szczególną ostrożność podczas wyboru produktów, które na nią nanoszą. Kremy i odżywki mogą podrażniać delikatny naskórek. Tak samo jest z antyperspirantami. Nie wszystkie produkty mogą być stosowane przez każdego. Nie oznacza to jednak, że mając delikatną lub podrażnioną skórę, nie można zwalczać potu. Jest to nawet pożądane, bo wraz z potem na powierzchnię skóry wydostają się substancje, które mogą być dla niej szkodliwe. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty przeznaczone dla osób ze skórą wrażliwą, suchą, tłustą i mających wiele innych problemów skórnych. Wybierając odpowiedni antyperspirant, zmniejszamy potliwość, nie szkodząc skórze. Duża możliwość wyboru pozwala znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Dezodorant z naturalnym składem

Zdarza się, że antyperspirant podrażnia skórę lub ją wysusza. Mogą mieć na to wpływ zawarte w nim substancje. Warto wówczas wybrać dezodorant, bo słabiej oddziałuje na skórę niż sztyft. Stawiając na dezodorant naturalny, jeszcze bardziej zwiększamy bezpieczeństwo. Skład takich produktów nie zmienia pH skóry, co pozwala zachować ją w lepszej kondycji. Najważniejsze w dezodorantach jest ich działanie. Mają skutecznie zmniejszać wydzielanie potu, pozwalając skórze oddychać i niwelując nieprzyjemne zapachy. Ważne jest też, żeby nie barwiły ubrań. Dezodorant naturalny z naszej oferty ma wszystkie te cechy.

Nieprzyjemny zapach sprawia, że ludzie unikają wzajemnego kontaktu. Można się go pozbyć, a przy tym zachować ubrania bez plam dzięki naturalnym antyperspirantom z EKOPTEKI. Zapraszamy!

pixelpixelpixel