Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Inhalatory i akcesoria

( ilość produktów: 8 )

W EKOPTEKA zdrowie odmieniamy przez wszystkie przypadki, bo uważamy, że jest najważniejsze i należy o nie odpowiednio dbać każdego dnia. Pomagamy zatroszczyć się o zdrowy organizm na wielu polach, m.in. oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości produktów medycznych. W sklepie znajdą Państwo m.in. inhalatory i przydatne do nich akcesoria. Sprzedajemy urządzenia, posiadające niezbędne atesty. Stworzyliśmy katalogów sprzętów kierowanych zarówno do osób dorosłych, jak i dzieci. Zadbaliśmy o funkcjonalność produktów oraz ich atrakcyjną cenę.

Inhalacja ma wiele zalet

Inhalatory i akcesoria potrzebne do ich użycia nie są koncepcją wymyśloną w XXI wieku. Ten typ terapii liczy sobie dziesiątki lat, pozostając bardzo popularnym wyborem, pomimo szybkiego rozwoju światowej medycyny. Podkreśla się, że inhalacje nawilżają drogi oddechowe, działają bakteriobójczo oraz łagodzą nieprzyjemne objawy wielu schorzeń, jak chociażby katar. Poza tym w publikacjach wskazuje się na pozytywny wpływ inhalatorów na układ odpornościowy. Urządzenia sprzyjają dbaniu o nawilżoną śluzówkę oraz pomagają zatroszczyć się o drożny nos. Inhalacja może dać wiele korzyści, ale należy pamiętać o jej odpowiednim stosowaniu. Jeśli mają Państwo wątpliwości w tym zakresie, zachęcamy do kontaktu ze specjalistami.

Ergonomiczne inhalatory do użytku domowego

Urządzenia wykorzystywane w domu powinny być skuteczne oraz łatwe w obsłudze, bo jedynie prawidłowa inhalacja zapewnia pozytywne efekty dla zdrowia. To cechy, jakimi mogą pochwalić się inhalatory znajdujące się w katalogu EKOPTEKA. Akcesoria pozwalają na efektywną terapię dróg oddechowych osób w różnym wieku. Można do tego wykorzystać np. dobrej jakości sole fizjologiczne lub leki dedykowane do nebulizacji. Sprzedajemy nowoczesne modele inhalatorów “uzbrojone” w jednotłokowe mechanizmy, zintegrowane uchwyty na komorę oraz wymienne filtry powietrza. Kupując jeden produkt, otrzymają Państwo bogaty zestaw akcesoriów, poczynając od maski, idąc przez komorę nebulizacyjną, a kończąc na ustniku i wkładce do nosa.

Zasada działania inhalatorów

Miska, woda i ręcznik - przed erą nowoczesnych inhalatorów w ten sposób przeprowadzono często inhalacje w domowych warunkach. Dziś zadanie jest znacznie prostsze, ponieważ tylko w naszych katalogach istnieje wiele komfortowych urządzeń w atrakcyjnej cenie. Jak zatem działają inhalatory? Ogólnie mówiąc, sprzęt przekształca ciecz w aerozol, który następnie jest wdychany przez użytkownika. To prosty, bezbolesny, a zarazem wygodny sposób aplikowania lekarstw drogą wziewną. W zasadzie już chwilę po włączeniu inhalatora lek trafia do układu oddechowego. Inhalacje stosuje się zarówno w przypadku stanów chorobowych, jak i profilaktycznie, kiedy chce się zadbać o własne zdrowie. W tym celu wykorzystuje się m.in. olejki.

Duży wybór wymiennych akcesoriów

Naszym klientom zapewniamy bezpieczne inhalatory i niezbędne do nich akcesoria zamienne. Mogą Państwo zamówić maseczki z regulacją obwodu głowy. Cechują się anatomicznym kształtem oraz sporą elastycznością, co ułatwia korzystanie z produktów. W EKOPTEKA zadbaliśmy o maski w różnych rozmiarach przeznaczone nie tylko dla osób dorosłych, ale także dla dzieci. Dodatkowo sprzedajemy wytrzymałe oraz wydajne nebulizatory z paskami wzmacniającymi. W ofercie znalazło się również miejsce na dreny o sporej długości. Skonstruowano je w ten sposób, aby się nie załamywały. Pozwala to na swobodny przepływ powietrza. Nasze akcesoria i inhalatory wykonano z wysokiej jakości materiałów m.in. z tworzywa sztucznego. Zapraszamy do zakupów!

pixelpixelpixel