Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Mydła do ciała

( ilość produktów: 3 )

W codziennej pielęgnacji jednym z najważniejszych elementów jest mycie całego ciała. Czysta skóra lepiej oddycha i nie wchłania substancji, które mogłyby jej zaszkodzić, dzięki czemu jest zdrowsza, a także wygląda bardziej estetycznie. Podstawą pielęgnacji jest stosowanie żeli myjących i mydła do ciała. Szczególnie tego drugiego używamy często - zdarza się, że nawet kilka razy dziennie. Warto więc znaleźć produkt, który będzie najlepszy dla naszej skóry. Jej częsty kontakt z mydłem powinien być przyjemnością i przynosić wyłącznie pozytywne rezultaty.

Mydło do rąk nie tylko myje

Mydło to najczęściej używany kosmetyk myjący. Stosuje się go do mycia całego ciała, ale to mydło do rąk cieszy się największą popularnością. Podczas codziennych czynności dłonie narażone są na wiele zabrudzeń i działanie środków czyszczących. Żeby zachować ich ładny wygląd, trzeba utrzymać je w czystości. Ważne jest też odpowiednie nawilżenie i odżywienie mocno eksploatowanej skóry dłoni. Dlatego mydło do rąk, oprócz składników myjących, zawiera też substancje, które pomagają odbudować i wzmocnić skórę rąk. Rozpoczęcie regeneracji już podczas mycia sprawia, że jest ona pełniejsza, a skutki lepiej widoczne na pięknej skórze.

Wspaniałe zapachy mydła do ciała

Mydła do ciała to kosmetyki, które mają przede wszystkim oczyszczać skórę z zanieczyszczeń, ale to nie oznacza, że nie mogą mieć też innych walorów estetycznych. Po wszelkich zabiegach pielęgnujących i oczyszczających chciałoby się czuć zdrowo i świeżo. Te odczucia wzmacniane są dodatkowo zapachami. Dotyczy to także czyszczenia skóry mydłem. Mydła do ciała mają substancje myjące, które w łatwy sposób usuwają zanieczyszczenia z powierzchni skóry, a dodatkowo cudownie pachną. Za sprawą olejków zapachowych zawartych w naszych mydłach do ciała i rąk mycie staje się przyjemnością wielowymiarową. Także dla osób, z którymi później przebywamy, a które czują, jak wspaniale pachną nasze świeżo umyte dłonie.

Naturalny skład i inne zalety mydła do ciała

Najważniejsze jest, aby mydła do ciała były skuteczne. Nie oznacza to jednak, że muszą zawierać chemiczne substancje. Wręcz przeciwnie - powinny być bogate w naturalne składniki wykazujące właściwości pielęgnujące. Stworzone z substancji pochodzenia naturalnego mydło do rąk jest lepsze niż środek chemiczny. Nie wysusza skóry, a obecne w nim składniki odżywcze lepiej się wchłaniają. W ten sposób można liczyć i na oczyszczenie, i regenerację skóry. Stosując nasze mydła do ciała, można zapewnić sobie pielęgnację na wysokim poziomie podczas każdego użycia. Gładka, dobrze nawilżona skóra poprawia samopoczucie, więc warto o nią zadbać.

Mydła do ciała z EKOPTEKI zapewnią oczyszczenie i pielęgnację - warto osobiście przekonać się o ich zaletach!

pixelpixelpixel