Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Żele i mydła do mycia ciała

( ilość produktów: 11 )

Dbanie o higienę jest niezwykle ważne. Pozwala unikać wielu zakażeń bakteryjnych i wirusowych. Poza tym czyste ciało wygląda lepiej. Jeśli więc chcemy być zdrowi i piękni, powinniśmy regularnie stosować żele i mydła do mycia ciała. Te produkty usuwają zanieczyszczenia z powierzchni skóry, ale też pomagają dbać o jej nawilżenie i odżywienie. Dzięki temu wygląda jeszcze lepiej oraz nie jest sucha po kąpieli. Warto stosować odżywcze żele pod prysznic, bo to prosty sposób dbania o kondycję skóry.

Mydło do mycia ciała i twarzy

Skóra narażona jest na różne, szkodliwe czynniki. W szczególnym stopniu dotyczy to twarzy i dłoni. Mydło pod prysznic przeznaczone także do mycia twarzy jest wyjątkowo delikatne, gdyż pełne naturalnych składników, które nie podrażniają skóry, a jedynie dostarczają jej odżywienia. Jego stosowanie poprawia koloryt skóry, łagodząc podrażnienia, czyniąc ją gładką, wolną od niedoskonałości i bakterii. Czysta skóra lepiej oddycha, więc i minerały lepiej się wchłaniają. To z kolei ma korzystny wpływ na jej wygląd. Warto zatem zaczynać pielęgnację od dobrych środków myjących, które ułatwią dalszy proces odżywiania.

Antybakteryjne żele pod prysznic

Powierzchowne umycie skóry zwykle okazuje się być niewystarczające. Żeby osiągnąć efekt całkowitego oczyszczenia, warto wykorzystać żele do mycia ciała z substancjami eliminującymi bakterie i wirusy. Są to produkty myjące, wzbogacone o silniejsze składniki. Mimo większej mocy nadal pozostają bezpieczne dla skóry, nawet wrażliwej. Jednakże wolność od bakterii i wirusów należy zapewnić każdej skórze, głównie dla dobra całego organizmu. Zanieczyszczenia wchłaniane przez naskórek mogą bowiem oddziaływać na nasze zdrowie także od wewnątrz.

Żele do mycia całego ciała

Na ochronę zasługuje skóra całego ciała. Dlatego są żele pod prysznic, które dbają o nią kompleksowo, także o skórę głowy. Od jej kondycji zależy wygląd włosów, więc mydło i żele do mycia ciała powinny działać kompleksowo. W ten sposób znacznie poprawimy swoją urodę bez skomplikowanych, a często też kosztownych zabiegów. Wystarczy myć się tak, jak zawsze, zastępując zwykły żel, jednym z naszych produktów pod prysznic z naturalnymi składnikami odżywczymi. Dzięki temu zagwarantujemy sobie czyste całe ciało, czym poprawimy wygląd i zdrowie, a dodatkowo utrzymamy porządek w łazience, w której będzie mniej buteleczek z produktami do mycia i pielęgnacji. Wystarczy jeden, aby zadbać o siebie od A, do Z!

pixelpixelpixel