Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ciśnieniomierze i akcesoria

( ilość produktów: 3 )

Gdyby stworzyć listę podstawowych sprzętów lekarskich, z pewnością znalazłyby się na niej ciśnieniomierze. Zawężanie ich zastosowania jedynie do gabinetów oraz szpitali byłoby jednak błędem, bo sprzęt warto mieć również w swoim domu. Pomiar ciśnienia należy do prostych, szybkich, a zarazem istotnych badań, pozwalających kontrolować stan zdrowia. Warunek jest jeden - trzeba zainwestować w ciśnieniomierze na rękę o dobrej jakości. Jedynie sprawdzone urządzenia gwarantują miarodajne wyniki pomiarów. Znajdą je Państwo w naszym sklepie.

Klasyczne modele zegarowe

Obecnie na rynku aparaty do mierzenia ciśnienia występują w wielu wersjach. Pomimo upływu lat wciąż popularne są modele zegarowe, służące do manualnego wykonywania pomiarów. Urządzenia są łatwe w obsłudze. Producenci wyposażyli je w precyzyjne manometry o sporej wielkości tarczy. Pozwala ona na bezproblemowy odczyt parametrów badania nawet osobom starszym. Na uznanie zasługuje także wykonanie sprzętu. Ciśnieniomierz posiada wytrzymałą, metalową obudowę. Poszczególne elementy, np. łyżka, są chromowane, co czyni je odpornymi na korozję czy też ścieranie. Dodatkowo wersje zegarowe mogą pochwalić się ergonomicznym stetoskopem. W efekcie w Państwa ręce oddajemy produkty precyzyjne i komfortowe w codziennym użytkowaniu.

Wygodne wersje automatyczne

Tysiące zwolenników mają również automatyczne oraz półautomatyczne ciśnieniomierze na rękę, z którymi spotkać można się w wielu domach. Mowa o bardzo nowoczesnych akcesoriach, wymagających minimum zaangażowania ze strony użytkownika. Aby wykonać badanie, wystarczy założyć odpowiednio mankiet, uruchomić sprzęt i czekać na wynik. Automatyczne aparaty do mierzenia ciśnienia wykorzystują innowacyjną metodę pomiaru FUZZY LOGIC, cechującą się znaczną dokładnością. Jej efektywność została potwierdzona w badaniach klinicznych. Odczytanie wyników ułatwia spory wyświetlacz o znacznym kontraście. Dodajmy, że tego typu modele posiadają możliwość zapisywania ostatnich pomiarów, co pozwala lepiej kontrolować stan swojego zdrowia.

Urządzenia wyposażone w przydatne funkcje

Wiadomo, jakie jest podstawowe zadanie ciśnieniomierzy. Nie przeszkadza to jednak producentom wyposażyć akcesoria w dodatkowe funkcje. W naszym katalogu znajdą Państwo urządzenia rozpoznające arytmię serca. Potrafią one ponadto zasygnalizować położenie mankietu czy też wykryć ruch. Jednocześnie pozostają bardzo kompaktowe. Bez trudu można je ze sobą zabrać w podróż. W naszym sklepie znajdą Państwo ciśnieniomierze na rękę zarejestrowane jako urządzenia medyczne, co stanowi najlepsze poświadczenie ich najwyższej jakości. Zapewniamy modele wyprodukowane zgodnie z międzynarodowymi normami, takimi jak: ISO, MDD oraz CE. Polecamy je osobom w różnym wieku, które chcą zadbać o własne zdrowie.

Zakup na wiele lat

Skupiamy się na funkcjonalności sprzętów oraz ich precyzji, ale do istotnych dla nas parametrów zalicza się także żywotność. Dostarczamy aparaty do mierzenia ciśnienia, pozwalające wykonać setki pomiarów. Solidnością wykonania oraz wytrzymałością zaskoczą nawet wymagających klientów. W sklepie zadbaliśmy również o wymienne części do urządzeń. Kupić mogą Państwo chociażby zasilacz do sprzętu lub mankiety w różnych rozmiarach. Dzięki tym prostym w zamówieniu towarom żywotność ciśnieniomierza na rękę dodatkowo się wydłuża, a akcesorium nie traci na funkcjonalności. Za wyborem EKOPTEKI przemawia ponadto atrakcyjna cena produktów. Nasze akcesoria będą idealnym prezentem dla siebie lub bliskiej osoby.

pixelpixelpixel