Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Materiały opatrunkowe

( ilość produktów: 43 )

Wśród propozycji EKOPTEKA nie mogło zabraknąć tak podstawowej pozycji, jak materiały opatrunkowe. To produkty, które powinny znaleźć się w każdym domu lub mieszkaniu, bo choć nie korzysta się z nich na co dzień, przydają się w najmniej spodziewanych momentach. Oferujemy środki opatrunkowe do różnych zadań. Różnią się rozmiarami oraz funkcjonalnościami, ale łączy je najwyższa jakość wykonania. Bez obaw można zastosować produkty, aby pomóc dorosłym członkom rodziny lub jej najmłodszym przedstawicielom, ponieważ są bezpieczne w użyciu.

Uniwersalne zestawy plastrów

Mniejsze plastry na niewielkie skaleczenia lub sporej wielkości środki opatrunkowe na duże rany - jakie akcesoria medyczne lepiej się sprawdzą? Można zastanawiać się nad tym pytaniem i wybrać jeden produkt w konkretnym rozmiarze albo postawić na uniwersalne zestawy, które znajdą Państwo w naszym sklepie. Sprzedajemy np. opakowania zawierające 24 plastry w rozmiarach: 25 x 72 mm, 19 x 72 mm, 16 x 57 mm i 4 sztuki o średnicy 22.5 mm. Oczywiście problemem nie będzie zamówienie środków opatrunkowych o jednolitych gabarytach. Ten wybór pozostawiamy klientom, zapewniając jedynie wiele opcji zakupu. Gwarantujemy, że w Państwa ręce trafią w pełni bezpieczne produkty o bardzo atrakcyjnej cenie i jakości.

Produkty o działaniu przeciwbakteryjnym

Jeden produkt, ale wiele korzyści - materiały opatrunkowe z EKOPTEKA należą do bardzo funkcjonalnych artykułów. Sporo można napisać o ich przydatnych właściwościach. Wyroby cechują się znaczną wytrzymałością oraz elastycznością. Z jednej strony trudno je uszkodzić, a z drugiej łatwo nałożyć na ranę, aby chroniły ją przed np. zabrudzeniem. Aby wzmocnić właściwości plastrów, “uzbrojono” je w chlorheksydynę o działaniu antybakteryjnym. Tak skonstruowane środki opatrunkowe będą odpowiednie na różnego rodzaju rany, gwarantując odpowiedni poziom higieny oraz zabezpieczając miejsce urazu. To szczególne cenne właściwości w sytuacjach, do których dochodzi poza domem, gdy nie ma warunków do kompleksowego zajęcia się skaleczeniem.

Opatrunki o różnym zastosowaniu

Plastry to popularne akcesoria wykorzystywane do pierwszej pomocy. W razie wystąpienia rozmaitych ran - przypadkowych lub pooperacyjnych - sięgnąć mogą Państwo dodatkowo po jałowe gaziki oraz doskonale znane wszystkim opatrunki. Delikatnie przylegają do skóry, nie powodując uczucia dyskomfortu. Wyjątkowo dobrze sprawdzą się w przypadku ran sączących się, ponieważ posiadają optymalną nasiąkliwość. Warto stosować je w zestawie ze sprayami do dezynfekcji, które znajdą Państwo w naszych katalogach. Zarówno materiały opatrunkowe, jak i dezynfekujące aerozole sprzedajemy w atrakcyjnych cenach. W razie wątpliwości chętnie pomożemy wybrać odpowiednie produkty. Następnie zadbamy o ich szybką wysyłkę.

Specjalne plastry dla dzieci - chronią i bawią

Materiały opatrunkowe nie budzą pozytywnych skojarzeń, ale trudno się temu dziwić, w końcu idą w ruch, dopiero gdy dojdzie do jakiegoś urazu. Nie zawsze mowa tu o poważnej ranie, ale nawet drobne skaleczenie nie stanowi powodu do radości. Takie sytuacje są szczególnie dotkliwe dla najmłodszych. Dzieci potrafią mocno przeżywać nawet drobne urazy, co jest kolejnym argumentem, dla którego warto wybrać środki opatrunkowe od EKOPTEKA. Sprzedajemy plastry o oryginalnym designie z przewiewnej włókniny, polecane do delikatnej skóry. Na ich zewnętrznej stronie umieszczono efektowne obrazki, odciągające uwagę dziecka od skaleczenia, a nawet wywołujące uśmiech. To prosty sposób, żeby zabezpieczyć ranę i dać maluchowi nieco radości.

pixelpixelpixel