Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Na laktację

( ilość produktów: 2 )

Bycie mamą to wspaniała sprawa, ale też ogromna odpowiedzialność. Zwłaszcza na początku, kiedy dziecko nie potrafi jeszcze samo o siebie zadbać. Najlepszym, co można dać noworodkowi, jest wartościowy pokarm. Będzie on taki, jeżeli karmiąca piersią kobieta utrzymuje zdrową, zbilansowaną dietę. Jej świetnym uzupełnieniem będą produkty na laktację w postaci herbat oraz kaw ze składników poprawiających jakość mleka, mających pozytywny wpływ na organizmy matki i dziecka. Jest to smaczny sposób na urozmaicenie posiłków przy zachowaniu ich wspaniałego smaku.

Suplementy na laktację to karmienie bez wyrzeczeń

Karmienie piersią niesie za sobą wiele korzyści. Nie tylko zapewnia dziecku lepsze pożywienie, ale także wspiera jego rozwój. Bliskość kochającej matki jest bardzo potrzebna, szczególnie na początku. Przytulanie noworodka podczas karmienia zbliża, daje poczucie bezpieczeństwa i spokój. Maluch czuje się dzięki temu dobrze, lepiej śpi i się rozwija. Kobiecie daje to radość i pewność, że postępuje odpowiednio. Jednak dla niektórych pań okres karmienia jest trudny. Wiąże się bowiem z koniecznością stosowania diety dobrej dla małego organizmu. Częstym problemem jest zrezygnowanie z picia kawy i herbaty. Ich skład mógłby źle wpłynąć na dziecko. My zapewniamy wsparcie w tym zakresie. EKOPTEKA oferuje suplementy na laktację, takie jak kawa Bocianek. Jej skład jest bezpieczny, a nawet pomocny. Ma działanie moczopędne, które gwarantuje, że pokarmu będzie dostatecznie dużo. Ponadto wspomaga trawienie i dostarcza witamin, które z mlekiem spożywa także dziecko. Pijąc produkty na laktację, kobieta nie musi rezygnować z kawy i herbaty, jednocześnie mając pewność, że wspiera rozwój swojego potomka.

Zdrowe i bezpieczne produkty na laktację

W okresie karmienia piersią trzeba pamiętać, że dieta ma być dostosowana nie tylko do upodobań kobiety, ale przede wszystkim do potrzeb dziecka. Matka karmiąca musi się odżywiać lekko i zdrowo. Odstawienie kawy i herbaty jest niemal konieczne. Mogą one zaszkodzić maluchowi, a w najlepszych przypadkach tylko pobudzić, ale przecież tego też chcemy unikać. Panie, które nie potrafią zupełnie odstawić tych napojów, powinny zamienić je na suplementy na laktację z EKOPTEKA. Te produkty zaspokoją zapotrzebowanie na kawę lub herbatę bez negatywnych skutków ubocznych. Ich naturalne składniki dostarczą potrzebnych witamin i składników odżywczych, a także wspomogą laktację. Herbatki na laktację warto zacząć pić już w okresie ciąży, aby ilość mleka była większa oraz poprawiła się jego jakość.

Suplementy na laktację jako uzupełnienie diety

Produkty na laktację dostępne w EKOPTEKA mają w składzie wiele ziół i roślin zawierających witaminy i minerały konieczne w codziennej diecie. Jednak ich picie nie oznacza, że owoce i warzywa przestaną być ważne. Przeciwnie - suplementy na laktację mają uzupełnić dietę, a nie zastąpić jej inne elementy. To bardzo istotne, jeśli chce się zachować ich działanie i możliwie najlepiej zadbać o dziecko. Ogromne znaczenie mają też inne środki ostrożności. Kobieta, która chce zacząć pić produkty na laktację, musi upewnić się, że nie jest uczulona na żaden ze składników. Nie można też podawać tych herbat bezpośrednio dzieciom. Nawet te, które już piją inne płyny, nie powinny stosować suplementów na laktację. Zostały one bowiem stworzone tak, aby wspierać matkę. Dziecko otrzymuje dzięki nim lepsze mleko. Tylko stosując produkty na laktację według zaleceń, można mieć pewność ich prawidłowego działania.

pixelpixelpixel