Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Olejki i oliwki do ciała

( ilość produktów: 1 )

Czysta i odżywiona skóra jest gładka, wygląda zdrowiej i młodziej. Kto nie chciałby takiej mieć? Aby osiągnąć cel, trzeba odpowiednio dbać o całe ciało, zaczynając pielęgnację od podstaw, czyli od mycia. Do tego najlepiej używać środków, które usuwają wszelkie zanieczyszczenia i nawilżają, co jest pierwszym krokiem do osiągnięcia wspaniałych efektów. Takie działanie mają olejki do ciała z naszej oferty. Dzięki nim kąpiel będzie niezwykła, a rezultat po niej wręcz zniewalający.

Odżywcze olejki do ciała

Podczas mycia usuwamy ze skóry zanieczyszczenia, ale stosowanie nieodpowiednich środków może przynieść niepożądane skutki. Pojawiają się bowiem niedobory prowadzące do wysuszenia i osłabienia naskórka. Unikniemy tego, używając do kąpieli olejków z witaminami i minerałami. Olejki do ciała z naturalnym składem mają substancje łatwe do wchłaniania, dzięki czemu poziom odżywienia skóry znacznie wzrasta. To pozwala osiągnąć gładką skórę bez przebarwień, która wygląda zdrowo i młodo. Z olejkami do ciała dbanie o jego piękny wygląd jest proste, bo już podczas mycia zaczynamy odżywiać skórę, więc można ograniczyć ilość innych zabiegów upiększających.

Olejek do ciała zapewnia ucztę dla zmysłów

Po kąpieli chcemy, aby skóra była czysta i gładka. Olejki do ciała pozwalają osiągnąć taki efekt, ale dają także dużo więcej. Większość produktów tego rodzaju wspaniale pachnie, czym daje przyjemność nie tylko skórze, ale także naszym zmysłom. Zapach ten utrzymuje się długo, zatem będą go czuć również ludzie, z którymi się później zobaczymy. Świadomość jego obecności poprawia nastrój i sprawia, że czujemy się jeszcze piękniejsi. Oliwki do ciała mają przyjemną konsystencję, za sprawą której odczuwamy odprężenie podczas wmasowywania produktu w skórę. Otrzymujemy więc nie tylko oczyszczenie i nawilżenie, ale też rozkosz zapachową oraz ucztę dla zmysłów.

Kiedy i jak stosować olejki do ciała?

Warto używać olejków do kąpieli, ale doskonale sprawdzą się także podczas szybkiego, ożywczego prysznica. To uniwersalne produkty do kompleksowego mycia. Niektóre nadają się nawet do mycia włosów. Zastosowanie tylko jednego produktu jest doskonałym rozwiązaniem, bo nie zawsze różne środki mają ten sam zapach. Odmienne aromaty mogłyby nie dać tak wspaniałego efektu, jak użycie jednego do całego ciała. Wykorzystywanie do kąpieli jednego olejku ułatwia też utrzymanie porządku w łazience, bo nie ustawiamy wielu buteleczek. Olejek do ciała, którym można umyć się w całości, warto więc stosować zawsze. Będzie odpowiedni dla każdego typu skóry, a także osób w każdym wieku.

pixelpixelpixel