Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Peeling

( ilość produktów: 8 )

Nagromadzenie martwego naskórka może powodować zapychanie porów, a co za tym idzie, występowanie nieestetycznych wyprysków oraz zaskórników. Z tego właśnie względu kosmetyki do peelingu twarzy powinny stanowić nieodłączny element Państwa rytuału pielęgnacyjnego. W asortymencie EKOPTEKA uwzględniliśmy produkty różniące się między sobą konsystencją oraz sposobem działania, które pomogą w jego przeprowadzeniu. Dzięki temu wybiorą Państwo kosmetyki do peelingu twarzy, które sprostają indywidualny potrzebom Państwa skóry. Oferujemy preparaty od cieszących się dużym zainteresowaniem producentów, takich jak Dr Irena Eris, Lirene, Ziaja, Pharmaceris czy Herbal Care.

Kiedy i jak stosować kosmetyki do peelingu twarzy?

Każdego dnia zwolenników świadomej pielęgnacji przybywa, podobnie jak preparatów pielęgnacyjnych na sklepowych półkach. Wśród nich rosnącym zainteresowaniem cieszą się kosmetyki do peelingu twarzy, które spełniają swoje zadanie podczas jednego z etapów rytuału pielęgnacyjnego, a dokładnie oczyszczania. W przeciwieństwie do innych popularnych preparatów kosmetyki do pielęgnacji twarzy należy stosować 1-2 razy w tygodniu. Pomagają usunąć martwy naskórek i dogłębnie oczyścić pory, zarazem przygotowując skórę do dalszej pielęgnacji i dostarczając niezbędnych substancji aktywnych zawartych w serum oraz kremach.

Jakie rodzaje peelingów do twarzy królują na sklepowych półkach?

Kosmetyki do peelingu twarzy, podobnie jak inne preparaty pielęgnacyjne, powinny być dopasowane do indywidualnych potrzeb skóry. Można wyróżnić dwa typy peelingów: mechaniczne oraz enzymatyczne. Pierwsze z nich zawierają drobinki, najczęściej będące zmielonymi pestkami owoców, łupinami orzechów lub kryształkami soli czy cukru. Najlepiej sprawdzą się one podczas pielęgnacji cery normalnej, mieszanej bądź tłustej. Kosmetyki do peelingu twarzy enzymatyczne opierają się natomiast na kwasach owocowych pochodzenia naturalnego. W przeciwieństwie do ich mechanicznych odpowiedników rozpuszczają martwy naskórek, nie podrażniając przy tym cery, dlatego zaleca się ich stosowanie osobom ze skórą wrażliwą, naczynkową oraz skłonną do podrażnień.

Jakie kosmetyki do peelingu twarzy znajdą Państwo w EKOPTECE?

Znalezienie preparatów pielęgnacyjnych, które w pełni sprostają oczekiwaniom naszej skóry, wiąże się z czasochłonnymi poszukiwaniami. Wynika to przede wszystkim z wprowadzania na rynek coraz to nowszych propozycji kosmetycznych. Jesteśmy tego doskonale świadomi, dlatego oferujemy nie tylko kosmetyki do peelingu twarzy jedno- lub wielokrotnego użytku. W asortymencie uwzględniliśmy również kosmetyki do peelingu twarzy zamknięte w wydajnych i wygodnych w aplikacji opakowaniach. Wyróżniają się nieprawdopodobnymi zapachami, różnią się między sobą wielkością granulek oraz zawartymi w nich składnikami. Sprawią, że Państwa rytuał pielęgnacyjny stanie się prawdziwą chwilą wytchnienia i relaksu.

pixelpixelpixel