Podstawka Stołek pod Tummy Tub wiaderko do kąpieli
Podstawka Stołek pod Tummy Tub wiaderko do kąpieli
kliknij i zobacz film
TummyTub ® został opracowany przez przez zespół lekarzy pediatrów i położnych jako odpowiedź na rzeczywiste, praktyczne potrzeby dzieci i ich rodziców.
Dla wielu położnych i pielęgniarek kąpiel w "wiadrze" jest już dzisiaj powszechną praktyką.
Dzieci przyjmując pozycje embrionalną czują się w tummy tub jak w łonie matki, a dzięki ograniczonej przestrzeni jest im przytulnie i ciepło.
DO WYBORU RÓŻNE KOLORY DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU PONIŻEJ
PO ZAKUPIE WPISZ KOD Z OBRAZKA
OPIS POD ZDJĘCIEM OKREŚLA DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU
Podstawka do wiaderka Tummy Tub
Dzięki szerokiej podstawie i tworzywu b. wysokiej jakości, jest stabilna i bezpieczna (obciążenie do 50 kg)
Spełnia 3 funkcje:
1) podstawka do Tummy Tub – wiaderko mocowane jest za pomocą adaptera. 2 poziomy wysokości (z wiaderkiem): 52 i 59 cm.
2) Podest lub stołeczek dla starszego dziecka – przykrywka zamiast adaptera Tummy Tub. 2 poziomy wysokości: 19 i 26 cm.
3) Pojemnik na skarby malucha lub akcesoria do kąpieli – przykrywka stołeczka jest łatwa do zdjęcia, a wewnątrz jest miejsce na drobne przedmioty.
Wszystkie elementy są w komplecie.
Młodzi rodzice nie mają łatwego życia. Po całym podenerwowaniu i stresie związanym z narodzinami, wielu z nich staje często bezradnie przed małą żywą istotką. Dzieje się tak przede wszystkim wtedy, gdy latorośl zwraca na siebie uwagę częstym krzykiem. W końcu maluszek nie może przecież powiedzieć czy coś go boli, czy ma pełną pieluszkę, czy też po prostu tylko chciałby pospać. A propos spania: Tego, że maluchy nie tylko sprawiają radość, ale mogą być także tyranami, ojciec i matka najczęściej doświadczają nocami. Już maluch potrafi głośno zadbać nie tylko o pory karmienia lecz także, aby ojciec nie zmrużył oka.
Kiedy maluszek nie może się uspokoić, pomocna jest odprężająca kąpiel w specjalnie wyprofilowanym, przyjaznym dla skóry i otoczenia naczyniu. Poprzez kształt wiaderka kąpielowego niemowlę przyjmuje postawę podobną do tej, jaką miało w łonie matki. Czuje się dobrze, bezpiecznie i uspokaja się.
Ta rewolucyjna metoda kąpieli, która dotarła do Polski z Holandii. Obecnie stosowana jest w wielu miejscach świata na różnych kontynentach, przez około 1.000.000 matek.
Twórcami tej rewolucyjnej metody kąpieli były holenderskie położne, pielęgniarki oraz psychologowie zajmujący się małymi dziećmi. Swojej nowej koncepcji nadali nazwę "Tummy Tub®" .
Nowa filozofia kąpieli znajduje obecnie coraz więcej zwolenników także w innych krajach. Nic dziwnego, że produkt Tummy Tub® podbija oddziały wcześniaków i noworodków, a także porodówki wielu szpitali. Już tutaj matki uczą się obchodzenia z nowym urządzeniem do kąpieli maluchów. Także położne w trakcie pielęgnacji poporodowej i po masażu niemowlaka pokazują rodzicom jak skutecznie maluchy relaksują się w przezroczystym wiaderku.
Produkt Tummy Tub® został opracowany dla maluchów w wieku od urodzenia do 6 miesiąca życia. Wiele akuszerek i matek informuje, że ich dzieci z dużą radością bez problemu pluskają się w Tummy Tub® aż do 2 roku życia, co spowodowane jest faktem, że maluchy szczególnie lubią poczucie gniazda. Zwłaszcza wtedy, gdy dodatkowo jest tam jeszcze przyjemnie, ciepło i wilgotnie.
Przy projektowaniu produktu zwrócono uwagę nie tylko na przyjazny dla otoczenia i odpowiedni dla niemowląt materiał. Także bezpieczeństwo miało tutaj najwyższy priorytet. Dlatego też produkt Tummy Tub® spełnia surowe kryteria Stowarzyszenia Nadzoru Technicznego (TÜV) Nadrenii i może być oznakowany symbolem "Sprawdzone bezpieczeństwo".
Fakty przemawiają za oryginalnym Tummy Tub®
-
Tummy Tub posiada świadectwo jakości TUV, STR, atest PZH oraz spełnia wymagania normy EWG CE 93/42 dla sprzętu medycznego.
Przy opracowywaniu produktu Tummy Tub® położne i pielęgniarki zajmujące się dziećmi przetestowały w sumie 17 różnych form wiaderek do kąpieli. Pierwsze prototypy form zostały przez nie odrzucone, ponieważ były zbyt obszerne i niemowlaki mogły się w nich zanurzyć. Nie można ich było również napełnić wodą do odpowiedniego poziomu tak, aby zapobiec wyziębieniu maluszka. Ponadto maluchy zbyt szybko "wyrastały" z wiaderka kąpielowego. Niepraktycznym okazał się także "podgłówek", ponieważ niemowlę mogło być wygodnie podtrzymywane tylko z jednej strony.