Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wybielanie zębów

( ilość produktów: 1 )

Piękny, biały uśmiech to marzenie wielu osób. Dzięki nam staje się ono możliwe do spełnienia. W EKOPTEKA znajdą Państwo preparaty do wybielania zębów, dzięki którym płytka nazębna stanie się wyraźnie bielsza już po pierwszym użyciu, choć ostateczny rezultat wymaga przeprowadzenia pełnej kuracji. Są one skuteczniejsze i szybsze niż pasty wybielające, a przy stosowaniu zgodnie z instrukcją, równie skuteczne. Każdy, kto chce mieć wyraźnie bielsze zęby, powinien wypróbować te produkty.

Wybielanie zębów - preparaty do intensywnej kuracji

Przebarwienia na zębach są zupełnie normalne. Powstają w wyniku jedzenia i picia. Wiele z nich usuwa się w czasie zwykłego mycia zębów pastą, ale część pozostaje, czyniąc uśmiech mniej przejrzystym. Jeśli chcą Państwo wrócić do naturalnego koloru płytki, polecamy produkty do wybielania zębów z naszego asortymentu. W zestawach znajduje się żel wybielający i nakładki ułatwiające jego zatrzymanie na zębach na odpowiedni czas. Są to preparaty, które pozwolą osiągnąć maksymalny efekt już po kilku dniach stosowania. To zdecydowanie szybszy i skuteczniejszy sposób na wybielenie zębów niż pasty do mycia, choć te powinny stanowić uzupełnienie tych produktów. Żele wybielające są doskonałe dla każdego, kto szuka szybkiego sposobu na poprawienie jakości swojego uśmiechu. Ich naturalny skład jest skuteczny i bezpieczny dla zębów. Staną się one bielsze bez uszkodzeń i ścierania.

Produkty do wybielania zębów - jak utrzymać rezultaty?

Lśniące i zdrowe zęby są ważne z wielu powodów. Mocne szkliwo nie niszczy się w czasie jedzenia twardych produktów, a brak nadwrażliwości pozwala uniknąć dyskomfortu podczas spożywania rzeczy zimnych i gorących. Ale zęby wiążą się też z jakością życia. Ich piękna barwa zwiększa pewność siebie i samopoczucie. Przez żółte zęby wiele osób wstydzi się uśmiechać i niewiele mówi. Zmiana wyglądu uzębienia powoduje pozbycie się kompleksów. Chęć poprawy jakości życia zawodowego i towarzyskiego sprawia, że decydujemy się na wybielanie zębów. Preparaty służące do tego, które znajdą Państwo w EKOPTECE, dają wyraźne rezultaty. Nie są one jednak trwałe. Po zakończeniu kuracji nadal naraża się płytkę na zabrudzenia. Na szczęście można to zminimalizować. Myjąc zęby pastą wybielającą, podtrzymujemy efekt osiągnięty żelem. Usuwanie zanieczyszczeń na bieżąco jest dość łatwe, dlatego odpowiednia pielęgnacja pozwala raz wybielone zęby zachować w takim stanie na długo.

Preparaty do wybielania zębów - skuteczność

Żele wybielające dostępne w naszej ofercie mają skład zapewniający efektywne działanie. Jednak ich skuteczność zależna jest od wielu czynników. Jednym z najważniejszych są geny. Produkty do wybielania zębów pozwolą uzyskać odcień nawet o 7 odcieni jaśniejszy, ale indywidualne predyspozycje mogą go ograniczyć. Mimo to mogą być Państwo pewni, że zanieczyszczenia wynikające z nieprawidłowej higieny zostaną usunięte. Aby tak się stało, wystarczy postępować zgodnie z instrukcją zamieszczoną w opisie produktu na naszej stronie oraz dołączoną do opakowania. Znajdą tam Państwo również sposób działania preparatu, który pozwoli zrozumieć proces wybielania. Dzięki szczegółowym objaśnieniom każdy kupujący ma świadomość, jakie efekty może osiągnąć i w jaki sposób się to dzieje. Wyraźnie bielszy uśmiech przestanie mieć jakiekolwiek tajemnice, co ułatwi utrzymanie go długo poprzez lepszą higienę jamy ustnej. Korzystając z oferty EKOPTEKA, dostaną Państwo wiele produktów, które wesprą zachowanie zdrowych, czystych zębów.

pixelpixelpixel