Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Na siniaki i stłuczenia

( ilość produktów: 1 )

Uprawiając sporty fizyczne, ćwicząc na lekcjach wychowania fizycznego czy nawet w czasie wykonywania prostych czynności domowych, wystarczy czasami jeden nierozważny ruch, by nabawić się mniej lub bardziej groźnej kontuzji. Z tego powodu zawsze warto mieć przy sobie odpowiedni środek na siniaki i stłuczenia. Korzystając z usług naszej internetowej apteki, zdołasz pozyskać go szybko i zawsze z gwarancją otrzymania skutecznego środka.

Preparat na siniaki skutecznie uśmierzający ból

Szybko zastosowany preparat na siniaki nie tylko skutecznie łagodzi ból, ale przede wszystkim zapobiega jego dalszemu rozwojowi. Jest to szczególnie ważne, gdy uszkodzona część ciała jest zawsze (lub prawie) doskonale widoczna. Jeśli więc np. przewrócisz się, uszkadzając sobie kolano, skuteczny w działaniu preparat na siniaki pozwoli Ci uniknąć odczuwanego dyskomfortu. Jego właściwości sprawią, że ból zmniejszy się, a fioletowy kolor z kontuzjowanej partii ciała zniknie o wiele szybciej, niż gdy zdecydujesz się nie stosować żadnego środka medycznego.

Chłodzące preparaty na siniaki i stłuczenia nie tylko dla sportowców

Prowadząc aktywny tryb życia lub należąc do tych osób, które potrafią przewrócić się nawet na prostej drodze i uszkodzić sobie przy tym którąś z części swojego ciała, preparat na siniaki i stłuczenia na pewno wielokrotnie okaże się bardzo pomocny. Swoim Klientom mamy do zaoferowania m.in. spray chłodzący na różnego rodzaju kontuzje. Jego właściwości sprawiają, że zdecydowanie łatwiejsze jest eliminowanie skutków urazów tkanek miękkich i stawów. Już niewielka ilość sprayu wystarczy, by kontuzjowane miejsce zostało schłodzone, przynosząc tym samym ulgę. Tego typu preparat na siniaki i stłuczenia jest ponadto produktem łatwo się wchłaniającym, dlatego korzystanie z niego nie skutkuje powstawaniem tłustej warstwy na skórze.

W jakiej formie dystrybuowane są przez nas preparaty na siniaki?

Na EKOPTEKA.PL znajdziesz preparaty na siniaki i stłuczenia w formie żelu. Jego zastosowanie okazuje się bardzo przydatne szczególnie w momencie wystąpienia takich urazów, jak skręcenia poszczególnych części ciała i obrzęki, ale też przy poparzeniach niewielkiego stopnia oraz ukąszeniach owadów. Proponowane przez nas środki powstały wyłącznie z bezpiecznych składników, dzięki czemu gwarantują wysoką skuteczność. Ich stosowanie nie wywołuje żadnych niepożądanych skutków. Widniejące w przygotowanej przez nas ofercie preparaty na siniaki mogą być stosowane zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Na ich korzyść przemawia również fakt, iż są bardzo proste w użyciu, ponieważ wystarczy jedynie rozsmarować je w kontuzjowanym miejscu.

Duża pojemność tubek z preparatami na stłuczenia

Zachęcając do zainteresowania się dostępnymi w EKOPTEKA preparatami na stłuczenia i siniaki, należy wspomnieć, że są one dystrybuowane w pojemnych opakowaniach, dzięki czemu wystarczają na naprawdę długo. Rozmiary tubek nie utrudniają jednocześnie umieszczenia ich np. w plecaku lub torebce, dlatego zawsze możesz mieć je przy sobie, by użyć ich, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Ponadto polecane przez nas preparaty na siniaki i stłuczenia mają długi termin ważności, w związku z czym nie muszą zostać zużyte w krótkim czasie po dokonaniu ich zakupu, lecz mogą spokojnie czekać np. w domowej apteczce na moment, w którym zostaną użyte, przynosząc ukojenie.

pixelpixelpixel